E-Ticaret sistemlerimiz
   06/03/2021 22:12:47     E-Ticaret    Comments 0
E-Ticaret sistemlerimiz

Merhaba. Bugün ki yazımızda size temel e-ticaret sistemlerinden ziyade NetwoTürk web ajansı e-ticaret sistemlerinden bahsedeceğiz.

NetwoTürk web ajansı olarak sizlere daha iyi ve şeffaf bir hizmet vere bilmek içi açık kod kaynak yazılımlar kullanmaktayız. Neden Acık kod kaynak yazılım derseniz, açık kod kaynak yazılımlar geliştirilmeye daha müsait ve çoklu kullanıcı nedeni ile güvenlik açıklarının kapatılması konusunda küresel çalışmaların yapıldığı, bir çok geliştiricinin uğraştığı sistelerdir.
Netwo Türk web ajansı e-ticaret sistemlerinde yazılım tamamı ile size ait olmuş olur. Diğer kapalı kod yazılımlar gibi siteyi kiralamaz sahibi olursunuz.

E-ticaret sistemimizde sektöre özel tasarımlar ve modüller ile sitenizi 7/24 açık siz uyurken satış yapan bir mağaza haline getiriyorsunuz. Ödeme sistemi ile (sanalpos) müşteri kart bilgileri sitenizde toplanmaz.

Sitenin anlık trafiğini kolay yönetim paneleinde anlık olarak izleye bilir ve bunu yanında anlık sepet analizleri,üye analizleri,kargo anilizleri ve birçok analiz ve raporlamaya anında kontrol edebilirsiniz.

Bir çok kapalı kod yazılımda ürün eklemek sınırlı sayıdadır. NetwoTürk E-ticaret sistemlerinde sınırsız ürün yüklene bilmektedir. İsterseniz çoklu dil desteği ile istediğiniz kadar dilde insana hitap edebilir, çoklu para birim desteği ile de farklı kurlardan ödemeler alabilirsiniz.

E-ticaret sistemlerimiz’de her iş modeline göre çözümler üretmekteyiz. Direk satış mağazası olarak işlev görürken bayilik vere bilir , bayi liklerinize özel indirim ve fiyat uygulaya bilirsiniz.

E-ticaret sistemlerimiz xml bayii dropshipping sistemlerini tam olarak desteklemektedir. Potansiyel müşteri portföyünüze yenilerini eklemek sizin elinizde.

Bir web sitesinin olmazsa olması seo ve mobil uyumluluk tur. NetwoTürk sistemleri seo ve mobil uyumluluk ön plandadır. Siz meta acıklamaları girmeseniz bile sistemimiz google da direk index çeker.

Firmanız çalışanlarını web sitenizde yetkilendire bilir, personeliniz web sitesinde kendi işinden başka ir yere müdahale edemez.

Bunlar ve bu gibi bir çok şey tam anlamı ile TAM KAPSAMLI bir e-mağaza hizmetinize sunmaktadır.

Dilerseniz iletişime geçerek Demo talebinde buluna bilirsiniz.

Related Posts:

Leave a Reply