Pazaryeri Mağaza Açma
Pazaryerleri (marketplace), çok satıcılı online mağazalardır. Alıcılar ile satıcılar arasındaki ticareti kolaylaştırmaya odaklanan bir iş modelidir. Ortak bir platformda satıcıların ürün satması, alıcıların da ürün satın alması için bir bağlantı oluşturur. Çok farklı sektörlerde faaliyet gösteren üçüncü taraf satıcılar tarafından çok sayıda alıcıya farklı ürün ve hizmet çeşitliliği sunulmasına dayanmaktadır.
Read More
5 Adımda E-ticaret Sitenizi Duyurmanın Yolu
Kullanıcıların e-ticaret sitesine yönelmelerini sağlamanın yollarından biri, arama motorları üzerinden bulunmayı kolaylaştıracak SEO çalışmalarına ağırlık vermektir. Hizmet yürütülen alanla ilgili keywordler üzerinden bilgilendirici ya da açıklayıcı metinlere yer vermek, arama motoru optimizasyonu bakımından yeterli içeriğin hazırlanmasını sağlar. Ancak SEO faaliyetleri tek başına yeterli değildir.
Read More
Mobil Uygulama Trendleri
Mobil uygulamalara ilgi duyan kişiler için hazırladığımız Mobil Uygulama Trendleri adlı bu yazımızda sizlerle son dönemlerde popüler olan mobil uygulama trendler hakkında bahsedeceğiz. Sizler de bu yazımızı inceleyerek Mobil Uygulamalar ve mobil uygulama trendleri hakkında daha fazla bilgi alabilir ve uygulamalarınızı bu trendleri göz önünde bulundurarak geliştirebilirsiniz.
Read More
Instagram beğeni nasıl arttırılır?
Instagram hesabınızı oluşturdunuz ve çekmiş olduğunuz birbirinden güzel fotoğraf ve videoları paylaşıyorsunuz. Bu fotoğraflar kişisel fotoğraflarda olabilir veya ürün ve markanıza ait fotoğraflarda olabilir. Paylaşımlarınızın diğer kullanıcılar tarafından beğenilmesini beklemek de en doğal hakkınız. Instagram hesabınızı Facebook ve diğer sosyal medya hesaplarınız ile bağlayarak da beğeni sayınızı arttırbileceğiniz gibi takipçi sayısınızı da arttı
Read More
Facebook Sayfa Beğenisi Nasıl Arttırılır?
Facebook'un ön plana çıkmasının bir başka nedeni ise, istemiş olduğunuz her türlü ayrıntının rahatlıkla Facebook'ta bulunabilir olmasından kaynaklanmaktadır. Ayrıca, ünlü sanatçıların internet sitelerini ve ya ünlü oyuncuları da buradan takip edebiliyor olmanız ön plana çıkmaktadır. Bununla birlikte, Facebook'ta istediğiniz her konu ile ilgili olarak sayfa kurabilir ve tanıtım yapabilirsiniz.
Read More
Google’da index aldırma
İndex, SEO kurallarına uygun olarak web sitelerinin arama motorlarının sahip olduğu botlar ile taranmasının ardından veri tabanında saklanması ve bunun ardından kullanıcılar tarafından yapılan arama sonuçlarında listelenmesidir.
Read More

Yapay zeka nedir?

    Teknoloji      Comments 0  views 29
Yapay zeka nedir?
Yapay Genel Zeka (AGI) olarak bilinen güçlü yapay zeka, bu alandaki en gelişmiş türdür. İnsan beyninin girift yapısını daha iyi kopyalayan bu teknoloji, insan müdahalesi olmadan sorunlara çözüm getirebilir. Bu yapay zeka türünün uygulamada olan bir örneği bulunmadığı için gerçek dünyadan bir örnek vermek henüz mümkün değildir.
Read More
Showing 1 bitiş 7 of 23 (1 Pages)