CAFE & BAR & RESTORANT ADİSYON PROGRAMI

HEMEN ÜCRETSİZ DENE

İşletmenizde ki Adisyon Takibi, Paket Servis Takibi, Stok Yönetimi, Cari Hareketler, Ön Muhasebe ve Personel İşlemleriniz.

MUHASEBE

CARİ STOK YÖNETİMİNİ YAPA BİLİR, PERSONEL VE İŞLETME HESAPLARINIZI KOLAYCA DÜZENLEYEBİLİRSİNİZ.

PLANLAMA

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ SİZİN İÇİN ÖNEMLİ İSE, DAHA İYİ KALİTELİ VE DAHA HIZLI SERVİS İMKANI

PAKET SERVİS

PAKET SERVİS HİZMETİ İLE MÜŞTERİLERİNİZE DAHA HIZLI ULAŞA BİLİR, MÜŞTERİ MEMNUNİYETİNİZİ ARTIRA BİLİRSİNİZ

NEGROPOS

Tüm bunları tek sistemde yapacak kadar güçlü bir altyapıya sahip olan NegroPos, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile hiç bir eğitim almadan sisteme dakikalar içerisinde adapte olmanızı hedefliyor.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

BİLGİSAYAR PROGRAMI

Paket servis yönetiminden, masa adisyonlarına. Personel maaş, avans ve izinlerinden, ön muhasebenize. Stok ve ciro takibinden, detaylı rapor ve analizlere kadar bütün işleriniz tek programda.

WEB SİTESİ

Hem kurumsal kimliğinizi yansıtan, hem menüleriniz ve ürünleriniz hakkında bilgiler içeren bir websitesine sahip olursunuz. Üstelik paket servis yapan bir işletme iseniz, siteniz üzerinden online sipariş kabul alabilir ve gelen siparişleri bilgisayar programınızda görüntüleyebilirsiniz.

KURULUM EĞİTİM

Sistemi herhangi bir bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kurarken, lisans vs. gibi işlemler için desteğe ihtiyaç duymazsınız. Sistem kullanımı ile ilgili dökümantasyon ve eğitim videolarına, program içerisinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

MOBİL EL TERMİNALİ

Pahalı ve yavaş el terminallerinin devri artık kapandı. Mevcut Android ve İos telefonlarınız veya tabletlerinizle tüm adisyon işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiç bir yatırım yapmadan. Kullancığınız tüm cihazlar ana bilgisayar ile her saniye senkronize olurlar.

TABLET MENÜ

Müşterilerinize klasik katalog menü vermek yerine, tablet menü sistemimiz ile hizmet verebilirsiniz. Müşterileriniz tablet uygulamamız üzerinden diledikleri ürünleri garsona ihtiyaç duymaksızın sipariş edebilirler.

DESTEK

Sistem, ücretsiz olarak kullanımınıza sunulduğu için bütün güncelleştirmeleri ücretsiz alırsınız. Yeni bir güncelleme yayınlandığında, yazılımlarınız otomatik olarak güncellenir.