HALI YIKAMA PROGRAMI

SİZDE İŞİNİZİ BÜYÜTÜN

İşletmenizde ki Teslim Alınacaklar, Teslim Edilecekler, Müşteri Yönetimi, Cari Hareketler, Ön Muhasebe ve Personel İşlemleriniz.
Tüm bunları tek sistemde yapacak kadar güçlü bir altyapıya sahip olan NegroPos Halı Yıkama Programı, kolay kullanımı ve basit arayüzü ile hiç bir eğitim almadan sisteme dakikalar içerisinde adapte olmanızı hedefliyor.

ALIM VE TESLİMAT İŞLEMLERİ

Hızlı ve hatasız bir şekilde kapıdan halıları teslim alır, teslimat ve tahsilatını yaparsınız. Müşteriye bilgi makbuzu mu vereceksiniz ? Bel yazıcınızla bir kaç saniyede bilgi fişiniz hazır..

İŞLETME YÖNETİMİ

Detaylı raporlar ve istatistikler ile işletmenizi yönetmek artık çok daha kolay. Üstelik gelir, gider ve personel işlemlerinizi de NegroPos Halı Yıkama Programı üzerinden kolaylıkla takip edebilirsiniz.

FİŞ VE ETİKET YAZDIRMA

Kapıda müşterinizin halılarını alırken veya teslim ederken çok küçük boyutlarda ve kemere takılan bluetooth bel yazıcısı ile müşteri fişinizi verebilir, araçta bulunan etiket yazıcısı ile etiketleri otomatik yazdırıp, halıya zımbalayabilirsiniz.

SİSTEM ÖZELLİKLERİ

BİLGİSAYAR PROGRAMI

Teslim alınacak ve teslim edilecek siparişlerin yönetiminden, servis personeli tahsilatları yönetiminine. Personel maaş, avans ve izinlerinden, ön muhasebenize. Stok ve ciro takibinden, detaylı rapor ve analizlere kadar bütün işleriniz tek programda.

WEB SİTESİ

Hem kurumsal kimliğinizi yansıtan, hemde online sipariş kabul edebileceğiniz ve müşterilerinize sipariş durumu sorgulama imkanı sunacağınız bir websitesine sahip olursunuz. Üstelik online gelen siparişleri anlık olarak bilgisayar programınızda görüntüleyebilirsiniz.

KURULUM VE EĞİTİM

Sistemi herhangi bir bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza kurarken, lisans vs. gibi işlemler için desteğe ihtiyaç duymazsınız. Sistem kullanımı ile ilgili dökümantasyon ve eğitim videolarına, program içerisinden dilediğiniz zaman erişebilirsiniz.

MOBİL EL TERMİNALİ

Pahalı ve yavaş el terminallerinin ve pos cihazlarının devri artık kapandı. Mevcut Android ve İos telefonlarınız ile tüm saha işlemlerinizi hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik hiç bir yatırım yapmadan. Kullandığınız tüm cihazlar ana bilgisayar ile her saniye senkronize olurlar.

FİŞ VE ETİKET YAZDIRMA

Müşterilerinizin ürünlerini teslim alırken veya teslim ederken firmanızın logosu bulunan ve Teslim alınan / Teslim edilen ürün bilgilerinin yeraldığı makbuzu tek dokunuşla çıkarabilir ve müşterilerinize verebilirsiniz.

DESTEK

Sistem ile ilgili bütün güncelleştirmeleri ve destek hizmetini ücretsiz alırsınız. Yeni bir güncelleme yayınlandığında, yazılımlarınız otomatik olarak güncellenir.