SANAL DENEME

TEKLİF AL

ÜRÜN FİYATI EURO BAZINDADIR. KUR HAREKETİ NEDENİ İLE LÜTFEN TEKLİF ALINIZ.

Daha fazla bilgi

999 Öğeler

Bu ürün için ödül puanı yoktur.


0.00 ₺ vergi dahil

Daha fazla bilgi

Magic Mirror Özellikleri

Magic Mirror, alışveriş yapanların dekoratif kozmetikler, güneş gözlükleri, kontakt lensler, mücevherler ve moda aksesuarlarını modelleri, kendi fotoğraflarını veya canlı bir web kamerası akışını kullanarak denemelerine ve birleştirmelerine olanak tanır. Eklenti, tüm çevrimiçi mağazalar ve platformlarla tamamen uyumludur.

Hızlı ayar

1 saatin altında çalışmaya başlayabilirsiniz. Magic Mirror'ı çevrimiçi mağazanızda başlatmak Tak ve Çalıştır kadar kolaydır.

Daha Fazla Dönüşüm

Müşteri raporlarına göre, Magic Mirror, çevrimiçi mağazalar için daha yüksek dönüşüm oranları, daha düşük getiri ve artan sosyal medya ilgisi sunar.

Tam Uyumluluk

Tüm e-ticaret siteleri ve platformlarıyla sorunsuz entegrasyon.

Müşteri deneyimi ve memnuniyetinde belirgin artış

Hem büyük e-ticaret oyuncuları hem de küçük çevrimiçi mağazalar, Magic Mirror'ı kurduktan sonra genel müşteri deneyiminde önemli bir artış,% 60'ın üzerinde daha fazla dönüşüm ve iadelerde keskin bir düşüş bildirdi.

Müşterileriniz için anında deneme işlevi

Önce deneyin, sonra satın alın - her müşterinin hayali artık çevrimiçi moda ve güzellik dünyasında mevcuttur. Virtooal'ın sunduğu Magic Mirror, piyasadaki en çeşitli ve pratik alışveriş asistanıdır. Müşterilerinizin internette gezinirken ürünlerinizi denemesine izin verin ve çevrimiçi alışverişi eğlenceli bir deneyim haline getirin!

Tüm büyük sağlayıcılar için Tak ve Çalıştır uzantısı mevcuttur

aynı kategoride bulunan diğer 21 ürün: