ŞİRKET KURMADAN E TİCARET YAPILABİLİR Mİ?

Merhaba.

Çağımızın pazarlama yöntemi olan e-ticarette bir çok pazarlama yöntemleri, bir çok çeşitlilik mevcuttur. Eski ticaret sistemlerini tamamen bitiren e-ticaret sistemi gündelik ticari faaliyetleri de kendi eksenine çekerek real ticareti de kendisine uyarlamaya başlamıştır.

E-ticarette yapılan indirimler,promosyonlar,kampanya ve indirim gibi pazarlama stratejileri de günümüzde real pazarda görülmeye başlamıştır.Bundan bir kaç yıl önce dünya pazarının %1.3 ünü kullanan ülkemizde şuan pazar payı %75 nerede ise artış göstermiştir.

E-ticaret sadece günümüzde vergi mükellefi olan, vergiye tabi kişi ve kuruluşlar tarafından yapıla bilmektedir. E-ticaret ile bireysel uğraşmak için affilate ( satış ortaklığı ) yada dropshipping ( stoksuz e-ticaret ) modelleri kullanılmakta. bu konuda blog umuzdan faydalan a bilirsiniz.

E-ticaret ile uğraşmak için öncelikle bu konuda iyi araştırma yapıp sağlam bilgiye sahip olmanız gerekmektedir. Sonuçta yabancı bir dünyada ne yapacağınızı bilmemek sizi başarıya götürmez.

ŞİRKET KURMADAN E-TİCARET NASIL YAPA BİLİRİM?

Yazımızın başında da bahsettiğimiz gibi şirket kurmadan yada şu şekilde demek daha doğru olur VERGİ MÜKELLEFİ OLMADAN e-tiaret yapamazsınız!

Durun hemen moraliniz bozulmasın. 🙂

NETWO TÜRK web ajansı ile sizde vergi mükellefi olmadan e-ticaret yapa bilirsiniz.

BURADAN İNCELEYİP BAŞVURU YAPA BİLİR DAHA AYRINTILI BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

Leave a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir