KURUMSAL TASARIMLAR

KURUMSAL TASARIM

SÜRDÜRÜLE BİLİR KALİTE

Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.

OPTİMİZE DİLEBİLİR KODLAR

Web sitenizi oluşturan tüm html, css ve javascript kodları gereksiz satırlardan ve boşluklardan arındırılır. GZIP formatında sıkıştırılarak yüksek performans elde edilir.

MOBİL UYUMLULUK

Web Tasarım şablonlarımızın tamamı, bilinen tüm mobil cihazlara, tabletlere, pc ekranlarına ve büyük masaüstü ekranlara göre optimize edilmiştir.

CANONICAL SAYFA YAPISI

Arama motorlarında mükerrer sayfaların oluşmasını önlemek için her sayfanıza özel canonical meta yapısı otomatik olarak eklenir.

KURUMSAL TASARIMLAR

netwoturk içerik yönetim sistemi mimarisinin dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive temalarıyla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

1500 ₺

-2500TL-

KURUMSALXXL

  • 1 YIL ÜCRETSİZ HOST & DOMAİN
  • 1 ADET KURUMSAL LOGO
  • SINIRSIZ TRAFİK

YAZILIMIN ÖZELLİKLERİ

SÜRDÜRÜLE BİLİR KALİTE

Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.

ARAMA MOTORU OPTİMASYONU

Yüzlerce seo kriterine uyan netwoturk web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay. Bağımsız SEO uzmanlarına sorun.

WEB TASARIM DÜZENLEME HİZMETİ

Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak netwoturk ekibimiz tarafından düzenlenir.

GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU

Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz.

EN HIZLI DAĞITIM YOLU :CDN

Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır.

FAZLA FAZLA ALAN

Her bir netwoturk web siteniz için 1000 sayfa içerik, 2500 adet resim/pdf dosya ekleyebilirsiniz.

KONUMLAR VE MODÜLLER İLE PRESTİJLİ BİR SİTE

Tüm netwoturk temaları temelde aynı içerik yönetim sistemini kullanmakta ve yazılımın size sunduğu tüm imkanları farklı temalarla kullanmanıza izin vermektedir. Temanızın yerleşimi, konumları, renkleri, yapısı ne olursa olsun web tasarımınız hep aynı içerik yönetim sistemini kullanmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Dilediğiniz sayfada dilediğiniz konuma istediğiniz türde modülleri ekleyerek ihtiyaçlara uygun web sitesini hazırlarken, müşterilerinize yüksek performanslı görsel bir şölen sunacaksınız.

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın