WEB TASARIM

YENİ NESİL WEB AJANSI

SEKTÖREL TASARIM

Size sunmuş olduğumuz en önemli özelliklerden biri de site yönetim paneli’dir. Bu panel sayesinde istemiş olduğunuz değişiklikleri bir kaç tıklama ile sizde yapabiliecek ve istediğiniz zaman aralıklarıyla kullanıcılarınızla güncel bilgiler paylaşabileceksiniz. Resim ekleyeip silebilecek, Duyurular ve Haberler gibi modüllerimizi kullanarak günlük yada haftalık paylaşımlar yapabileceksiniz.

KURUMAL TASARIM

netwoturk içerik yönetim sistemi mimarisinin dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive temalarıyla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

E-TİCARET SİSTEMLERİ

Sürekli büyüyen e-ticaret pazarında siz de yerinizi alın. Satışlarınızı artırarak cironuzu katlayın. Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor.

ÇÖZÜM ORTAKLARI

DAHA FAZLA BİLGİ VE DESTEK İÇİN

Verdiğimiz rahatsızlıktan dolayı özür dileriz.

Aradığınız şey için tekrar arama yapın