• -₺1.251,00

E-TİCARET KOBİ

Önceki fiyatımız ₺5.650,00
₺4.399,00 ₺1.251,00 İndirim
7 - 14 GÜN

YÜKSELTİLE BİLİR OPSİYONEL MODÜLLER İÇİN TEKLİF ALINIZ.

1 YILLIK ALIMLAR İÇİN GEÇERLİ FİYATLARDIR. 

Adet
YENİ ÜRÜN

İŞİNİZ VE İŞLETMENİZE UYGUN E-TİCARET SİSTEMLERİ İLE İŞİNİZİ BULUNDUĞUNUZ LOKASYON DIŞINDA POTANSİYEL YENİ MÜŞTERİLERE ULAŞIN.

Firmanızın gereksinimlerine bağlı olarak işinizi geliştirmeye yönelik web yazılımları üretiyoruz. Web uygulamamız ve özel yazılım geliştirme hizmetlerimiz, basit bir içerik web sitesi uygulamasından en karmaşık web tabanlı İnternet uygulamalarına, elektronik iş uygulamalarına ve sosyal ağ servislerine kadar her şeyi içerir.

Yaratıcı dijital ajansınız olarak hedef kitlenize efektif stratejilerle seslenebilmeniz için, elimizdeki verileri anlamlı bilgilere, bilgileriyse markalarımız için ödüllü yaratıcı fikirlere dönüştürüyoruz.

Her biri farklı sektörden lider markaların sosyal medya hesapları için stratejilerini belirliyor, dijital varlıklarını güçlendiriyor, bu varlıklarını daha efektif ve görünür kılacak şekilde yönetiyoruz.

Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor.

9999 Öğeler
chat Yorumlar (0)
}