• -₺450,00

SOSYAL MEDYA TAKİP BAŞLANGIÇ

Önceki fiyatımız ₺1.650,00
₺1.200,00 ₺450,00 İndirim
7 - 14 GÜN

PAKET FİYATLARI AYLIK FİYATLARDIR. MİNİMUM 6 AY DIR.

Adet
YENİ ÜRÜN

SOSYAL MEDYA TAKİP BAŞLANGIÇ PAKETİMİZ

Kurumunuzun tüm işleyişinde takip edilen kişilerle, takip edilen markalarınızın veya işletmenizin takip eden takipleriyle, takip eden markalarınızın denetimine bağlıdır.


Görselle çok yakından ilgili.İçeriklerinizle, markanın kimliğiyle ilgili, mesajlarınızı sizin tarafınızdan daha iyi iletilmenizi kullanacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Sosyal yönlendirmenizi yönlendirmek içerikten önce görsele göre görünüşe göz atmak isteyen, başarılı ve görsellerin markanızın büyük destekçisi olduğundan dolayı çekici tasarımlar hazırlıyoruz. .


Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını gözden geçirecek; aynı şekilde ve uygulayabileceklerini yapıyoruz 

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PAKET İÇERİĞİMİZ

Post ve Story Tasarımı ( Ayda 12 adet)

Özel günler içerik paylaşımı


Paylaşıma uygun # Hastag yönetimi

Özgün içerik hazırlama

Telefon Mail Uzman Desteği

Sözleşmemiz minimum 6ay dır.

9999 Öğeler
Yeni ürün
chat Yorumlar (0)
}