• -₺400,00

SOSYAL MEDYA TAKİP PREMIUM

Önceki fiyatımız ₺2.900,00
₺2.500,00 ₺400,00 İndirim
7 - 14 GÜN

PAKET FİYATLARI AYLIK FİYATLARDIR. MİNİMUM 6 AY DIR.

Adet
YENİ ÜRÜN

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz.
Görsel etkiye çok önem veriyoruz.İçeriklerinizle uyumlu, marka kimliğinizle bağlantılı, mesajlarınızı takipçilerinize daha etkili iletilmenizi sağlayacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.Sosyal medyada kullanıcıların çoğu zaman paylaşılan içerikten önce görsele göre etkileşim gösterdiği göz önüne alındığından, başarılı ve etkili görsellerin markanızın en büyük destekçisi olduğuna inanıyoruz.
Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını göz önüne alarak; benzer kurumların ve işletmelerin analizini yapıyoruz.Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA TAKİP PREMIUM PAKETİMİZ

Kurumunuzun tüm işleyişinde takip edilen kişilerle, takip edilen markalarınızın veya işletmenizin takip eden takipleriyle, takip eden markalarınızın denetimine bağlıdır.


Görselle çok yakından ilgili.İçeriklerinizle, markanın kimliğiyle ilgili, mesajlarınızı sizin tarafınızdan daha iyi iletilmenizi kullanacak ilgi çekici tasarımlar hazırlıyoruz.

Sosyal yönlendirmenizi yönlendirmek içerikten önce görsele göre görünüşe göz atmak isteyen, başarılı ve görsellerin markanızın büyük destekçisi olduğundan dolayı çekici tasarımlar hazırlıyoruz. .


Kurum veya işletmenizin hedef kitlesini ve gelecek planlarını gözden geçirecek; aynı şekilde ve uygulayabileceklerini yapıyoruz 

Analiz sonuçlarını ve beklentilerinizi birleştirerek hangi sosyal ağlarda, nasıl bir dille, nasıl bir içerik stratejisi ile yer alması gerektiğini yani kısacası sizin sosyal medya kimliğini oluşturuyoruz

Potansiyel müşteriniz olabilecek kullanıcılar ile iletişime geçerek marka bilinirliği ve marka sadakati oluşturulmasına yardımcı oluyoruz.Markanız hakkında sosyal medyada oluşabilecek kriz durumlarını önceden anlayarak, olası durumlar için gerekli kriz planları hazırlıyoruz.

SOSYAL MEDYA YÖNETİMİ PAKET İÇERİĞİMİZ

Post ve Story Tasarımı ( Ayda 20 adet)

Özel günler içerik paylaşımı
Paylaşıma uygun # Hastag yönetimi

Özgün içerik hazırlama

Gönderi öne çıkarma ( sponsorlu paylaşım)

Video İçerik hazırlma 1 Adet / Ay

Telefon Mail Uzman Desteği

Sözleşmemiz minimum 6ay dır.

9999 Öğeler
Yeni ürün
chat Yorumlar (0)
}