• "Web"e özel

Ücretsiz COVID-19 Bilgi Açılır Penceresi - Magento 2 ®

₺0,00
7 - 14 GÜN

COVID-19 Bilgi Popup uzantısı, mağaza yöneticisinin müşterileri karantina sırasında siparişlerin nakliyesi ve teslimi hakkında bilgilendirmek için özelleştirilmiş bir açılır pencere

Adet
YENİ ÜRÜN

Bu ürünün en son bir sepete eklendiği tarih: 2021-04-17

Corona salgını, birkaçı dışında tüm dünyadaki işletmeler üzerinde ciddi bir etki yarattı. Bu korona salgını nedeniyle sert bir şekilde vuruldular ve birçok zorlukla karşı karşıya kaldılar.

Nakliye, birçok ülkedeki kilitlenme ve katı düzenlemeler nedeniyle erteleniyor. Malların hareketi her geçen gün daha da zorlaşıyor. Nakliye gerçekleşse bile, ürün teslimi daha da zordur. Daha önce iyi bir seçenek gibi görünen temassız doğum, bu bulaşıcı hastalığın kitlesel yayılması nedeniyle birçok yerde insanlar tarafından da engelleniyor.

Fabrikalar kapatıldı, ofisler kapatıldı, restoranlar, tiyatrolar, market ve tıp gibi birkaç temel ihtiyaç dışında neredeyse her şey kapalı kaldı.

 

Bu karantina döneminde, müşterilerinizi bu hastalık veya bu salgın nedeniyle işinize gelen nakliye ve teslimattaki gecikme gibi sorunlar hakkında eğitmenin sizin için önemli olduğunu düşünüyoruz. Bunu, web sitenizde çalışan bazı teklifleri görüntülemek için de kullanabileceğiniz Ücretsiz COVID-19 Bilgi Popup uzantımızın yardımıyla yapabilirsiniz.

 

NetwoTürk , mağaza yöneticisinin, ister sipariş işleme veya sevkiyattaki gecikme, ister karantina sırasındaki herhangi bir özel anlaşma veya indirim veya güvenlik ipuçları olsun, web sitesinde açılır pencere olarak bir mesaj görüntülemesine olanak tanıyan Ücretsiz COVID-19 Bilgi Popup  uzantısını sunar. müşteriler. Yönetici ayrıca, müşterilerin ayrıntıları alabilmesi için açılır mesaja bir bağlantı ekleyebilir. 

 

 

Magento 2 için Ücretsiz COVID-19 Bilgi Popup  uzantısının temel özellikleri  :

 

1) GEO Ayarı: Bu seçenek, açılır pencereyi tüm web sitesi ziyaretçilerine veya belirli ülkelerden gelen ziyaretçilere görüntülemenizi sağlar. 

 

2) Görüntüleme Sıklığı: Yönetici, açılır pencerenin görüntülenme sıklığını ayarlayabilir. - Her Ziyaret, Saatte Bir Ziyaret, Günde Bir Ziyaret, Haftada Bir Ziyaret veya Ayda Bir Ziyaret.

 

3) Açılır pencerenin arka planını özelleştirin: Yönetici, istenen arka plan resmini yükleyebilir.

 

4) Özelleştirilmiş metin: Yönetici, açılır pencerenin metnini iş gereksinimlerine göre özelleştirebilir. Yönetici ayrıca yazı tipi rengini özelleştirebilir. 

 

Tüccarlar için faydalar:

·          Karantina süresi boyunca nakliye veya teslimat hizmetlerindeki değişiklikler veya yeni anlaşma konusunda müşterileri bilgilendirin veya müşterilerinize güvende kalma talimatlarını göstererek destek olun. 

 

Müşteriler için faydalar:

·          Karantina döneminde müşteriler mağazanızı ziyaret ediyorlarsa, ek bir indirim kuponu kodu onları sipariş vermeye teşvik edecektir. 

Koronavirüsten korunmak için alınacak önlem ipuçları, müşterileri güvende kalmaları konusunda eğitecektir.

51 Öğeler
Yeni ürün
chat Yorumlar (1)
Derece
}