Google Trends Nedir?

Posted by     seo      Comments 0  views 77
Google Trends, Google arama motorunda aratılan kelimelerin popülerlik seviyelerini görebileceğiniz ve karşılaştırmalar yapabileceğiniz ücretsiz bir Google aracıdır
Daha Fazla

Amazon Suspend Nedir? Nasıl Korunulur? Ne Yapılmalıdır?

Posted by     E-Ticaret      Comments 0  views 142
Amazon'da satış yapmak oldukça kârlı bir işe dönüşebilir; ancak hüsranla da sonuçlanabilir. Amazon’un belirlediği bazı kurallar, standartlar ve prosedürler vardır. Bunların bir şekilde ihlal edilmesi hesabın askıya alınması ile sonuçlanabilir. Bu duruma “Amazon Suspend” adı verilir. “Suspend” terimi Türkçe “askıya almak” anlamındadır.
Daha Fazla

Tüketici Ürünleri Artık Kafasına Göre İade Edemeyecek

Posted by     E-Ticaret      Comments 0  views 49
Bugün Resmi Gazete’de yayınlanan “Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğinde Değişiklik Yapılmasına Dair Yönetmelik” ile birlikte artık akıllı saat, telefon, tablet ve bilgisayar gibi teknolojik ürünler iade edilemeyecek. Peki düzenleme sonrası iade süreci nasıl olacak? Akıllı saat, telefon, tablet, drone ve bilgisayar gibi teknolojik ürünler artık iade edemeyecek! Yönetmelikte yapılan değişiklik ile birlikte tüketicilere tanınan haklarda bazı değ
Daha Fazla

TRABİS Nedir?

Posted by     Hosting & Domain      Comments 0  views 57
TRABIS sistemi, '.tr' domain sisteminin ve merkezi veri tabanının işletilmesini sağlar. Kayıt oluşturur, günceller ve kayıt sağlar, gerçek zamanlı domain başvuru süreçlerini yürütür ve tüm bu faaliyetleri iş sürekliliğini sağlayacak şekilde güvenli bir şekilde gerçekleştirir. Halihazırda 'tescil operatörleri' olarak adlandırılan şirketler, '.tr' uzantısı altında domain hizmetleri vermeye yetkilidir. Bu şirketler Nic TR onaylı kayıt şirketleri o
Daha Fazla

Siber Güvenliğin Önemi: E-Ticarette Güvenliği Sağlamanın Yolları

Posted by     E-Ticaret      Comments 0  views 52
Dijital dünyanın gelişmesi, yararlarının dışında bazı güvenlik sorunlarını da beraberinde getiriyor. Öyle ki dijital dünyadaki güvenlik sorunları, hem bireysel kullanıcıları hem de firmaları zarara uğratabiliyor. Çünkü ürün ya da hizmet sunulan kullanıcılar, e-ticaret firmalarından ilk olarak dijital güven istiyor. Hatta birçok alıcı, online alışveriş yapmadan önce sitenin güvenilirliği konusunda şüphe duyabiliyor ve emin olmadığı zaman da sepete
Daha Fazla

Google Merchant Center E-Ticarette Nasıl Kullanılır?

Posted by     E-Ticaret      Comments 0  views 55
E-ticarette firmaları, ürünlerinin satışını sosyal medya hesapları, e-ticaret siteleri veya online pazaryerleri aracılığı ile yapabilir. Müşteriye ulaşmak için hangi kanalın kullanılacağı ya da daha en yoğun kullanımın hangi kanal üzerinden olacağı ise markalarının hedef kitlesine, bilinirliğine göre belirlenir. Çünkü en yoğun satış, markanın kendi hedef kitlesine mümkün olduğunca doğrudan ulaşması ile olur.
Daha Fazla

D2C İş Modeli Nedir? E-Ticarette Nasıl Kullanılır?

Posted by     E-Ticaret      Comments 0  views 97
E-ticarette satış yapılırken alıcı yani tüketici taraf; vatandaş, işletme, personel, hatta bazen devlet olabilir. Bu durum, e-ticaret firmalarının iş anlayışını şekillendirirken satışlarında uygulayacakları iş modelini de belirler. Yani satış yine bir işletmeye mi yapılıyor, kamu kurumuna mı, yoksa bireysel kullanıcıya mı? Bu sorunun cevabına göre e-ticarette farklı e-ticaret modelleri bulunur ve iş yapış biçimi çeşitli değişiklikler gösterir. B
Daha Fazla
Milyonlarca kez duyduk. Çocuğumun telefonunu nasıl takip edebilirim? Elbette, piyasada çocukları takip etmek için birçok uygulama var, ancak bazıları fazla vaatte bulunuyor ve gereğinden az yayın yaparken, diğerleri sadece mutlak dolandırıcılık. Bu yüzden buradayız. Listemizdeki sekiz çocuk takip uygulamasının her biri güvenilir, güvenilir ve rekabetçi fiyatlara sahiptir.
Daha Fazla
Ebeveynler, Instagram'ın Keşfet sayfasının çocuklarını oldukça zararlı olabilecek içerikleri görüntülemeye zorlayabileceğinin farkında olmalıdır. Kullanıcıları yalnızca en iyi resimleri ve anları yayınlamaya teşvik etme kültürü ve Insta'nın genel bağımlılık yapması hiç de önemli değil.
Daha Fazla

Kendi Telefonunuzdan Başkasının Telefonunu Nasıl Takip Edersiniz?

Posted by     Teknoloji      Comments 1  views 170
Başka birinin telefonunu takip etmek ve içeriğindeki bilgileri görebilmek için çok geçerli nedenleriniz olabilir. Çocuklarınızın internet aktivitelerinden endişeleniyor ya da partnerinizin sizi aldattığından şüpheleniyor olabilirsiniz. Başka telefonu takip etmenin çok güvenli ve kesin bir yolu var. İşte bu yazıda kendi telefonunuzdan Samsung takip etme için neler yapmanız gerektiğini derledik.
Daha Fazla

Instagram Hesabı Nasıl Hacklenir ve Mesajlara Erişilir?

Posted by     Teknoloji      Comments 0  views 141
Instagram’ı duymayan yoktur. Hepimiz fotoğraflarımızı paylaşmak, günlük hayatımıza dair paylaşımlar yapmak ve yeni insanlarla tanışmak için kullanıyoruz. İnsanlar günümüzde sürekli Instagram üzerinden mesajlaşıyor ve bu nedenle Instagram özel hayatımıza dair birçok bilgi barındırıyor. Instagram hackleme demek de bu bilgilere erişmek demek oluyor. Sizler için bu işlemle alakalı her şeyi yazımızda derledik.
Daha Fazla

Başka Telefona Gelen Mesajı Görme Mümkün Müdür?

Posted by     Teknoloji      Comments 0  views 61
Çocuğunuzun, eşinizin ya da bir akrabanızın telefonuna gelen mesajları okumak için en iyi yöntem olan mSpy size birçok özellik sunuyor. Bunlardan biri de sosyal medya platformlarındaki gönderilere ve mesajlara da erişebilmeniz. SMS yöntemiyle mesajlaşmak artık geride kaldı ve Instagram, WhatsApp, Twitter, Snapchat gibi uygulamaları gözlemleyebilmek çok işinize yarayacaktır.
Daha Fazla

Başkasının WhatsApp Mesajlarını Okuma Nasıl Gerçekleştirilir?

Posted by     Teknoloji      Comments 1  views 152
Unutmayın ki bunu yapmak için çok az ücretsiz yöntem var. Ücretsiz olduğunu söyleyen uygulamalar ise genellikle dolandırıcılardan oluşuyor ya da çalışmıyorlar. WhatsApp hackleme sitelerinin hepsi de kullanıcıların kişisel bilgilerini çalmaya uğraşıyor.
Daha Fazla

Neden Web Ajansı İle Çalışmalısın?

Posted by     Web Tasarım      Comments 0  views 70
Günümüzde sanal dünyanın geldiği nokta ve hızla büyüyen bu sektörün getireceği yenilikler göz önünde bulundurmak gerekmektedir. Bugün sanal dünyada değişen ve gelişen bir çok algoritma mevcuttur. Bu değişim ve gelişim içinde büyüyen web pazarlama teknikleri içerisinde de bir çok uygulama ve yöntem mevcuttur.
Daha Fazla

Bulkgate Sms Sistemi

Posted by      Comments 0  views 90
Netwotürk web ajansı Bulkgate Türkiye resmi partneri olarak bir çok e-tiaceret sistemine uyumlu sms modül ve eklentileri ile hizmet vermekteyiz. Bulgate ve bulkgate Türkiye sistemleri tarafından sunulan ;
Daha Fazla
Showing 1 bitiş 15 of 76 (1 Pages)