Kreatif ve Çözüm Odaklı Bir Ekip Olduğumuzu Söylesek. Markanızı dijital mecralar da yaşatın.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, Tasarım sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere,müşteri ve yeni müşteri potansiyellerin ize tasarımlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, temel web ajanslarından ziyade daha yenilikçi ve modern tasarımlar ile güncel sistemler ile hizmetinize sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz ile şeffaf kullanıcı deneyimleri oluşturarak her projede kurulumdan işletime her süreçte yanınızda yer alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

SAYGI VE BAĞLILIK

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

NEDEN BİZ?

netwoturk altyapısı, gelişmiş bulut mimari üzerinde çok sayıda sunucunun koordineli çalışması ile yüksek trafiklerle başedebilecek şekilde geliştirildi. Çok sayıda ziyaretçiye sahip olabileceğiniz muhteşem web sitesine sahip olmanın keyfine varırken, web sitesi trafiğin artmasını endişe etmeyeceksiniz.

SÜREÇLERİMİZ & ÖZELLİKLERİMİZ

Gelişmiş netwoturk mimaride çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin.
tRAFİK
Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.
SOSYAL MEDYA
‘Her İşletmeye kurum ve kuruluşa yönelik tasarım ve dizaynlar da önceliğimiz kimliğinizi ön plana çıkaracak analizler yapmak ve ona göre sistem oluşturmak
TASARIM
Sisteminizi kurulumdan işletime giden bütün süreçte takip edip en güncel sistemler ile yenileyip geliştirmeye özen göstermekteyiz
GELİŞTİRMEK
Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.
KALİTE
Bütün süreçte fikir alışverişi yapacağımız projelerde bütün projeleri anahtar teslim olarak size teslim ediyoruz.
PROJE TESLİM

WEB TASARIM

Kurumsal web sitesi geliştirmenin başında işletmenizi, işinizin tutumunu yansıtan profesyonel ve güncel bir tasarıma sahip olmanız gerekir

KURUMSAL KİMLİK

Logo, kartvizit, antetli kağıt, fatura, irsaliye, para makbuzu ve zarf tasarımınlarınızı yaptığımız kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır.

E-TİCARET

E-ticaret web sitesi ile alışveriş yapanlar için bu sitelerin güvenli olması kişisel bilgilere ulaşılamaması adına önem arz etmektedir.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya günümüzde insanların markaların görünürlükleri için en önemli araç ve ihtiyacıdır.