Kreatif ve Çözüm Odaklı Bir Ekip Olduğumuzu Söylesek.
Markanızı dijital mecralar da yaşatın.

Şirketimiz kuruluşundan bu yana başarı ile sunduğu ve geliştirdiği hizmetler sayesinde yerel, bölgesel ve ulusal düzeyde önemli başarılara adını yazdırmış ve ülke ekonomisine büyük katkılar sağlamıştır. Bu başarının ve gelişimin arkasında nitelikli insan kaynağımız, bilgi birikimimiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz tüm kurum ve kuruluşlarla tesis etmiş olduğumuz karşılıklı güven, çalışma anlayışımızın en önemli değerini oluşturmaktadır. Güvene dayalı güçlü ilişkilerimizin bundan sonraki süreçte de tüm paydaşlarımız ile sürdürülmesi en önemli gayretimiz olacaktır. Çalışmalarında kaliteyi sürekli iyileştirmeyi ve başarılarını sürekli kılmayı hedefleyen şirketimiz, kurumsal yapısı içinde ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi’ni uygulamaktadır. Sektördeki engin tecrübemizden hareket ederek insana ve çevreye duyduğumuz saygıyla dünü, bugünü ve yarını gelecekle buluşturuyor, Tasarım sektöründe çığır açan projelerimizle sizlere,müşteri ve yeni müşteri potansiyellerin ize tasarımlar hazırlıyoruz.

Bu anlayış çerçevesinde tutkuyla bağlı olduğumuz işimizi, temel web ajanslarından ziyade daha yenilikçi ve modern tasarımlar ile güncel sistemler ile hizmetinize sunuyoruz. Yurt içi ve yurt dışı projelerimiz ile şeffaf kullanıcı deneyimleri oluşturarak her projede kurulumdan işletime her süreçte yanınızda yer alıyoruz.

MİSYONUMUZ

Faaliyet gösterdiğimiz alanlarda yenilikçi uygulamalar geliştirerek ve teknolojiyi en üst seviyede kullanarak ulusal ve uluslararası alanlarda kârlı-verimli şirketler yaratmak ve Türkiye ekonomisine yön veren en önemli aktörlerden birisi olmak. Ürün ve hizmetlerinde kaliteden taviz vermeden müşteri memnuniyetini ön planda tutarak topluma ve çevreye pozitif katkı sağlayan, faaliyetlerinden elde ettiği başarılar ile hedeflerini her geçen gün yükseltip, daha geniş kitlelere hizmet sunmayı kendisine amaç edinen öncü bir grup olmak.

SAYGI VE BAĞLILIK

İşimizi en doğru şekilde, hakkıyla ve gönülden sahiplenerek yaparız.
 Net sözler verir, verdiğimiz sözleri mutlaka yerine getiririz, sonuçlarını bildiririz.
 Kendimizi ve çalışma arkadaşlarımızı devamlı geliştiririz.
 Tüm ilişkilerimizde dürüst, şeffaf ve tutarlı davranır, bu sayede güvene dayalı uzun vadeli ilişkiler kurarız.

NEDEN BİZ?

Netwoturk Web Ajansı olarak, işletmenizin dijital dünyadaki bütün ihtiyaçlarını yönetmekteyiz. Her ihtiyacınız için ayrı bir ajans ile çalışmaktan ise 12 yıllık engin tecrübemiz, alanında uzman kadromuz ile her sürecinizi tek elden yönetiyoruz.  Web tasarım, Grafik tasarım, Sosyal medya yönetimi, Dijital pazarlama, Sosyal medya Fenomen iş birliği,  Hosting& domain yönetimi, E-ticaret & E-ihracat sistem yönetimi, Marka yönetimi  "Ama bizim sistemimizde bu özellik yok " kelimesini duymayacağınız sistem ve yönetim anlayışı ile ajansımız tarafından bütün süreçleriniz yürütülmektedir.

SÜREÇLERİMİZ & ÖZELLİKLERİMİZ

Gelişmiş netwoturk mimaride çalışacak olan web siteniz için artan ziyaretçi sayısından endişelenmeyin.
tRAFİK
Oluşturduğunuz her sayfa için facebook ve twitter paylaşımlarında kullanılacak meta taglar otomatik olarak oluşturulur.
SOSYAL MEDYA
‘Her İşletmeye kurum ve kuruluşa yönelik tasarım ve dizaynlar da önceliğimiz kimliğinizi ön plana çıkaracak analizler yapmak ve ona göre sistem oluşturmak
TASARIM
Sosyal medya fenomenleri ile ürün ve hizmetlerinizi daha fazla kitleye ulaşmasını sağlıyoruz. Bütçe ve ürünlerinize göre en etkiliş fenomanleri projenizde buluşturuyoruz.
Influencer marketing
Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.
KALİTE
Bütün süreçte fikir alışverişi yapacağımız projelerde bütün projeleri anahtar teslim olarak size teslim ediyoruz.
PROJE TESLİM

WEB TASARIM

Kurumsal web sitesi geliştirmenin başında işletmenizi, işinizin tutumunu yansıtan profesyonel ve güncel bir tasarıma sahip olmanız gerekir

KURUMSAL KİMLİK

Logo, kartvizit, antetli kağıt, fatura, irsaliye, para makbuzu ve zarf tasarımınlarınızı yaptığımız kurumsal kimlik tasarımı, faaliyet gösterdiğiniz sektörde bende varım diyebilmek için yapılan imaj çalışmalarıdır.

E-TİCARET

E-ticaret web sitesi ile alışveriş yapanlar için bu sitelerin güvenli olması kişisel bilgilere ulaşılamaması adına önem arz etmektedir.

SOSYAL MEDYA

Sosyal Medya günümüzde insanların markaların görünürlükleri için en önemli araç ve ihtiyacıdır.

Küçük ama etkili ekibimiz

Sizin ve Firmanızın ihtiyaçlarını belirleyerek dijital dünyadaki vitrininizi oluşturuyorum. Her projede işiniz, ürün ve hizmetleriniz için en iyisine sizin ile birlikte karar vererek projenizi hayata geçiriyorum.
Behzat boğazlıyanlıoğlu
Developer & Web Menajer
Kurucu Ortak
Tüm ekibimizin bütün iş süreçlerinde firmanız için yapmış olduğu çalışmaları sosyal medya yönetimin de harmanlayarak marka bilinirliğinizi tüm dünyaya açıyorum.
selin zeyrek
Sosyal Medya Uzmanı
Firmanız ve ürünlerinizi en uygun fenomenler ile buluşturarak, milyonlara ulaşmasını sağlıyorum. Fenomenler ile marka bilinirliğinizi nasıl arttıracağımı biliyorum
Ali kemal boğazlıyanlıoğlu
Menajer
Dijital pazarda gelişen algoritmalarla ürün ve hizmetlerinizi akılda kalıcı ve etkileşimli grafikler ile birleştirerek gerekli platformular da son kullanıcılar ile buluşturarak en etkili geri dönüşümleri almanıza yardımcı oluyorum.
musa koç
Dijital Pazarlama Uzmanı
Sizin için en yaratıcı grafikleri hazırlıyorum. Marka bilinirliğinizi ön planda tutarak akılda kalıcı özgün fikirler ile tasarımlarımı son kullanıcının beğenisine sunuyorum.
Cüneyt kaya
Designer & Web Menajer
Kurucu Ortak
Firmanızın bütün ihtiyaçlarını anlayarak kurumsal kimliğiniz için gerekli olacak bütün seçenekleri size sunuyor ve analiz ediyorum. İlgili departman ile birlikte marka ve ürünleriniz için gereken bütün işlemlerde art directör işlemlerini yürütüyorum
emrah gürkan
Art Director
Dijital pazarlama sistemlerinde kampanya senaryolarınızı hazırlayarak daha etkileşimli mecralara taşıyorum. Mail,Sms,Video,Animasyon marketing kampanyalarınızın en iyi olması için çalışıyorum
Selin Burcu yıldızer
Dijital Pazarlama Uzmanı