Yaptığımız
çalışmalar

Dijital dünyada güzel bir tasarım yeterli değildir! 

Yapılan işin işletilmesi daha etkili sonuçlar almanıza yarar.

NetwoTürk web ajansı olarak, iş rolünüze uygun sistemler ve görseller ile marka bilinirliği ve marka yönetiminizi tamamlıyoruz. Alanında uzman kadromuz sizin için en iyisine sizin ile birlikte karar vererek dijital dünyadaki kimliğinizi oluşturmakta.

Satır Kod
Özgün Tasarım
Tamamlanmış Poje

Logo Tasarım

Logo bir işletmenin dijital pazarda, yerel pazarda akılda kalıcı ilk faktörlerinden bir tanesidir. Firmanıza özel yapacağımız logolarımız, akılda kalıcılık tan ziyade markanızın dijital yüzüdür. Firmanızı dijital ve real ortamda temsil edecek en iyi şablonu hizmetinize sunuyoruz.

Katolog Tasarım

Müşterileriniz, ürün ve hizmetleri hakkındaki bilgilere rahatça erişebildikleri markaları tercih ediyor. Hedeflediğiniz müşteri gruplarına bir adım daha yaklaşabilmeniz için ihtiyacınız olan kataloğu tasarlıyoruz.

Kitap & Dergi Tasarım

Firmamızın sahip olduğu tasarım ekibi, son derece profesyonel olarak çalışmaktadır. Her biri kendi alanında uzman olan kişilerdir ve çalışmalarını büyük bir uzmanlıkla yürütürler. Bu nedenle markanıza ait olan bir derginin yada yazmış olduğunu bir kitabın tanıtımını, en güzel tasarımları ile firmamızı kullanarak yapabilirsiniz. Kitap ve dergi tasarımı için ön planda olması gereken ve uygulanması önem arz eden belirli konular vardır.

Kurumsal Tasarım

Kurumsal lık , kurumsal tasarım ile başlamaktadır. Markanızın bilirniliğini her mecrada tek tip ve akılda kalıcı şekilde tasarlayarak size ve müşterilerinizin beğenisine sunuyoruz. 

Sosyal Medya Yönetimi

Kurum veya işletmenizin yer aldığı tüm sosyal ağlarda gelen mesajlar, yorumlar markanızın dili doğrultusunda cevaplanarak takipçilerle hızlı iletişim sağlanıp takipçi bağlılığı sağlanır.Takipçiniz olmayan ama sosyal medyada kurum veya işletmenizin hakkında konuşan takipçiler mention takibi ile tarayarak markanızın itibar yönetimini ve iletişimini sağlıyoruz.

imaj optik

Antalya bölgesinde 8 mağaza ile hizmet veren imaj optik mağazaları E-Ticaret sistemleri ile xml bayilik,franchising, sosyal medya yönetimi,seo çalışmaları NetwoTürk Web Ajansı tarafından yapılmaktadır. E-Ticaret sisteminde Avrupa ülkeleri ve Azerbaycana hizmet sunmaktadır. Yaptığımız alt yapı ile bütün dünya pazarına gire bileceği bir sistem kurulmuştur. Firmamızın E-ticaret pazarındaki bütün işlemleri Tarafımızdan yürütülmektedir.Kurulan sistemde filiş ve xml bayilik sistemi ile bayi kontrol sistemi mevcuttur.

Artel Mobilya

Kayseri'nin mobilya sektöründeki öncü firmalarından olan Artel mobilya Avrupa ve Arap ülkelerine ihracat yapmaktadır. Yapılan sistemde 3 farklı dilde E-Ticaret altyapılı Bussines web tasarım yapılmıştır. Yapılan sistemde bayi sistemi ve bayi kontrol sistemi ile bir çok özellikli katolog kipi tasarım yapılmıştır. Artel Mobilya e-katolog - katolog - sosyal medya yönetimi, seo çalışmaları tarafımızdan yürütülmektedir.

Optix24

Türk ve Alman optik firmalarının ortaklığı ile başta Almanya Belçika ve Avusturya olmak üzere bütün Avrupa Birliği Ülkeleri'ne gözlük satışı yapacak olan OPTİX24 web tasarım, Grafik tasarım, Sosyal medya yönetimi Google addanse ,adwords çalışmaları tarafımızdan yürütülmektedir.

Cüneyt KAYA CK Grafik

Freelancer olarak bir çok alanda hizmet veren Cüneyt kaya grafik web tasarım sosyal medya yönetimi ve google işlemleri ajansımız'ca yürütülmektedir.

Cıngıllıoğlu Bilgisayar

Kayserinin sektöründe öncü firmalarından cıngıllıoğlu bilgisayar barkod ve otomasyon sistemleri web tasarım,grafik tasarım,sosyal medya yönetimi tarafımızdan yürütülmektedir.

Baykodpos Teknoloji Market

Yazarka,Yazarkasa pos,Terazi,Barkod sistemleri, Bilgisayar ve bilgisayar sistemleri ve bir çok teknolojik üründe hizmet veren Baykodpos Teknoloji market, pazar yeri entegrasyon sistemi, muhasebe entegrosyon sistemi ve E-Ticaret web sitesi tasarımımız ile E-Ticaret yönetimi, Sosyal medya yönetimi, seo, dijital marketing, grafik tasarım hizmetleri tarafımızdan yürütülmektedir.

Horton Group

ABD merkezli sigorta grupu horton grup web tasarım geliştirme ve modifikasyon işlemleri tarafımızdan yapılmaktadır.

METAL İSKELE

Kayseri'nin sektöründe lider firmalarından METAL İSKELE web tasarım , web geliştgirme, grafik tasarım seo ve sam işlemleri ile web ajanslığı hizmetleri tarafımızdan yürütülmektedir.

BEYAZ EŞYA SERVİSİ 38

kayseri ve ilçelerine, beyaz eşya teknik servis hizmeti vermekte olan BEYAZ EŞYA SERVİSİ 38 Web tasarım ve SEO yönetimi tarafımızdan yapılmaktadır.

Bioxi - Biotem

Mersin Anamur'da alanında öncü firmalardan olan Bioxi Biotem firmasının dezenfektanci.com markasının , Seo, Sosyal Medya Yönetimi Tarafımızdan yürütülmektedir.

Av. Muhammet Hamza SARAÇ

Kayseri'de aile hukuku, iş hukuku , icra hukuku, ceza hukuku, idare hukuku, sigorta hukuku avukatlığı yapan SARAÇ HUKUK OFİSİ SEO çalışması tarafımızdan yapılmaktadır.

Tayfun Demirçelik Gruop

Emiroğlu Unlu Mamülleri

Emiroğlu Unlu Mamülleri, web ajansı olarak bütün web işlemleri tarafımızdan yürütülmektedir.

Tuğra Oto & Halı Yıkama

Nevşehir de oto ve halı yıkama sektöründe öncü firmalarından olan Tuğra Oto Halı Yıkama firasının bütün grafik tasarımı , web tasarımı ,sosyal medya yönetimi ve google işlemleri tarafımızdan yürütülmektedir.

Çözüm Ortaklarımız