yeni nesil
web ajansı

Web tasarım

Sektörel,Kurumsal,Kişisel Blog,E-Ticaret ve daha fazla alanlarda web sitesi kurulum işletim hizmeti vermekteyiz. Kurulumdan işletime her süreçte yanınızda yer alıyoruz

Sosyal medya yönetimi

Firmanızı sosyal medyada hedef kitlenize tanıtıyor yeni müşteri potansiyelinizi oluşturuyoruz. Sosyal medya uzmanlarımızın titiz çalışmaları ile siz işiniz ile ilgilenir iken biz sanal yüzünüzü en iyi şekilde temsil ediyoruz

grafik tasarım

Grafik tasarım alanında işletme kimliğinizi gerek dijital ortamda gerek real ortamda sektör paydaşlarınız ve rakiplerinize karşı sizi en iyi ve görsel alanda akılda kalıcı tasarımlar ile hizmet veriyoruz.

e-muhasebe

Yeminli mali müşavirlerimiz firma kurulumundan yasal süreçlere kadar yanınızda yer alıyor. Özellikle E-Ticaret yapacak olan partnerlerimize yasal bütün süreçlerde yol göstermektedir.

sizin için en iyi planı seçin

15 gün ücretsiz deneyin

netwoturk içerik yönetim sistemi mimarisinin dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive temalarıyla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

Kurumsal

css site

%35 İNDİRİM

  • 3000₺

  • 2000₺

  • 1 Yıl Ücretsiz Host Domain
  • Seo Uyumlu
  • 15 Kurumsal Mail
  • 1 Yıl Ücretsiz Destek

Yazılımın özellikleri

SÜRDÜRÜLE BİLİR KALİTE

Yazılımın merkezi olması nedeniyle yaptığımız tüm iyileştirmelerden ve geliştirmelerden tüm web sitelerimiz aynı anda faydalanır.

ARAMA MOTORU OPTİMASYONU

Yüzlerce seo kriterine uyan netwoturk web siteleri ile arama motorunda arzu ettiğiniz başarıya ulaşmanız daha kolay

WEB TASARIM DÜZENLEME HİZMETİ

Seçtiğiniz temanın renk uyarlaması ve logo yerleşimi, font seçimi, kurumsal renklerinize uygun olacak netwoturk ekibimiz tarafından düzenlenir.

GOOGLE ANALYTICS ENTEGRASYONU

Web sitenize kolayca google analytics servisini kurabilirsiniz. Bu sayede ziyaretçi davranışlarını takip edebilirsiniz.

EN HIZLI DAĞITIM YOLU :CDN

Dünyanın en popüler içerik dağıtım ağı (CDN) olan Amazon Cloudfront servisi ile tüm dosyalarınız ziyaretçilerinize mümkün olan en hızlı yoldan güvenle ulaştırılır

DAHA FAZLA ALAN

Her bir netwoturk web siteniz için 1000 sayfa içerik, 2500 adet resim/pdf dosya ekleyebilirsiniz.

KONUMLAR VE MODÜLLER İLE PRESTİJLİ BİR SİTE

Tüm netwoturk temaları temelde aynı içerik yönetim sistemini kullanmakta ve yazılımın size sunduğu tüm imkanları farklı temalarla kullanmanıza izin vermektedir. Temanızın yerleşimi, konumları, renkleri, yapısı ne olursa olsun web tasarımınız hep aynı içerik yönetim sistemini kullanmanın rahatlığını yaşayacaksınız.

Dilediğiniz sayfada dilediğiniz konuma istediğiniz türde modülleri ekleyerek ihtiyaçlara uygun web sitesini hazırlarken, müşterilerinize yüksek performanslı görsel bir şölen sunacaksınız.