Grafik
tasarım

Yenilikçi tasarımlar

Tasarım teknolojilerini takip ederek web, video ve grafik tasarım alanında uzmanlaşmış kadromuzla sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.

tasarım ilhamı

Görselliğe önem vererek ilk etapta tanı, öğren, uygula prensibiyle çalışarak, sizlerin istekleri doğrultusunda ve sizi tanıdıktan sonraki etapta isteklerinizi değerlendiririz. Uygulama kısmında ise hedef kitlenin bakış açılarını da düşünerek çalışmalarımızı tamamlıyoruz. Her projede görsel yönden güçlü ve iz bırakacak tasarımları hayata geçiriyoruz

projeyle tanışma

Uzmanlık alanlarımızdan biri mi? En iyi hizmeti vermek sadece en iyi olduğunuz konularda projeleri yaparsanız mümkün olabilir. Tanışma sürecine bu nedenle önem veriyoruz.

projenin tamamlanması

Tabiki memnuniyetiniz önemli! Proje sonunda sadece kendi fikirlerinizi değil başkalarında görüşlerini almanızı tercih ediyoruz. Hiç kimse her konuda mükemmel değildir.

Tasarım Ajansı Olarak Biz, Standart Tasarım ve Dijital Pazarlama ajansları gibi olmamak zorunda olduğumuzun farkındayız.Diğer Web Tasarım Ajanslarından farklı olmamız gerektiğini çok iyi biliyoruz. Web Ajansı ekibi siz dinleyerek sizi ve firmanızı tanımak zor ama faydalı sorular sorarak gerçekte nerede olduğunuzu ve hedeflerinize ulaşmanızda önünüzdeki engelleri tek tek tespit edip öğrenmeye çalışmaktadır. Size işinizi teslim edene kadar değil sonuna kadar destek oluyoruz.Dijital Dünyada yükünüzü kolaylaştırmak için buradayız.

ETKİLEYİCİ BİR LOGO TASARIMI YARATIYORUZ

Firmanızı dijital ortamda akılda kalıcı,firmanızı yansıtan,akıcı ve sizi tamamlayan tasarımları büyük bir titizlik ve ciddiyet ile tasarlıyoruz.

Dijital içerik yönetiminde görsellerin ve renklerin kullanımının marka kimliğine etkisi bilinen bir gerçek. Görsel içerik üretiminin marka farkındalığı, marka konumlandırması, ürün tanıtımı ve satışı adına günümüz şartlarında geleneksel medyaya kıyasla çok daha etkili ve önemli olduğunu görüyoruz. Özgün ve markayı yansıtan logoların, kurumsal kimlik çalışmalarının, sosyal medya tasarımlarının, web site tasarımlarının marka ve müşteri topluluğu üstündeki etkisi düşünülenden çok daha fazla
Cüneyt KAYA
Designer
Son çıkan tasarım ve yazılım teknolojilerini yakından takip ediyor ve tüm projelerimizde hataya geçiriyoruz. Bu alanda partnerliğini üstlediğimiz kuruluşlar ile kurulumdan işletime her süreçte yanınızda yer alıyoruz.
Behzat BOĞAZLIYANLIOĞLU
Developer