e-muhasebe

bireysel

ADINIZA AÇILACAK FİRMANIZIN BÜTÜN RESMİ SÜREÇLERİNİ TAKİP EDİYORUZ. E- SİSTEMLER VE DAHA FAZLASI

kurumsal

KURUMSAL OLARAK ( LTD.ŞTİ. A.Ş.vb.) İŞLETMELERİNİZİN KURULUMDAN İŞLETİME BÜTÜN YASAL SÜREÇLERİNİ TAKİP EDİYORUZ

e-çözümler

E-DEFTER , E-ARŞİV, E-FATURA , E-MÜSTAHSİL VE BÜTÜN E- İŞLEMLERİNİZİ EN UYGUN FİYATA VE EN KALİTELİ HİZMET VERİYORUZ.

İŞİNİZİ İŞİMİZ GİBİ TAKİP EDİYORUZ

Mali müşavirlerimiz ve uzman kadromuz ile birlikte kurulumdan işletime bütün mali süreçlerinizi takip ediyor, aylık ve yıllık planlar ile bütün süreçlerinizin mali işlemlerinizi büyük bir titizlik ile  takip ediyoruz. E-TİCARET yapa bilmeniz için gerekli bütün prosödürleri yasal olarak hallediyoruz.

E-işlemler ile ihtiyacınıza uygun işletmenize ve işinize yön verecek hizmetler, E-FATURA , E-ARŞİV,E-MÜSTAHSİL, E-İRSALİYE, E-İMZA, MALİ MÜHÜR VE BÜTÜN E- işlemlerinizi firmanıza özel hizmetler ve büyük bir titizlik ile sizlere hizmet veriyoruz.

SIKÇA SORULAN SORULAR

E-Ticaret yapmak için vergi mükellefi olmak mı gerekli?

E-ticaret adından da anlaşılacağı gibi ticari bir iş kolu olduğu için vergi mükellefi olmak gereklidir.

Kimler vergi mükellefi olabilir?

Vergi mükellefi, kimin vergilendirileceğinin kişi unsurudur. Vergi Usul Kanunu'nun 8. maddesinde yer alan bilgilere göre üzerine vergi borcu yüklenen gerçek ve tüzel kişiler, vergi mükellefi anlamına gelmektedir.

E-muhasebe Nedir?

NetwoTürk E-Muhasebe hizmeti e-ticaret ve ticaret ile uğraşan uğraşacak olan kurum ve kuruluşlara kurulumdan işletime her süreçte mali işlemler konusunda mali müşavirlerimiz tarafından sunulan bir hizmettir.

Nasıl E-Muhasebe hizmeti alabilirim?

Vergi mükellefiyeti şartlarını karşılaya bilecek ticari faaliyet içerisinde bulunacak her kes bu hizmetten faydalan a bilir.

E-Muhasebe süreci nasıl işler?

E-muhasebe partnerlerimiz SMMM ile bire bir irtibatta bulunarak şirket kurulum işlemleri ile aylık yıllık anlaşma sonucu bütün yasal muhasebesel işlemler başlatılır. SMMM ofisimiz ce kurulumdan işletime her süreçte yasal vergi hukukuna dayalı işlemler tarafınıza bire bir ve mail olarak iletilir. Mali süreçler içerisinde alına bilinecek teşvikler vb. hibeler tarafınıza bildirilir. Vergi harçları aylık dönemsel ve yıllık ödemeler son ödeme gününden önceden bilgi verilir ve süpriz gelişmeler olmadan büyük bir titizlikle defterleriniz tutulur.