EŞ,SEVGİLİ,ÇOCUK
TAKİP SİSTEMİ

Yarının teknolojisine ayak uydura bilmek için 

iyi bir ebeveyn kontrol sistemine ihtiyacınız var.

En İyi Telefon TakipçisiEbeveyn Kontrolü için

TÜRKİYE'DE 1 NUMARALI SEÇİM
Daha fazlasını bilin. Daha az endişelenmek. Bu, telefonlarında ve çevrimiçi olarak neler yaptıklarını öğrenmenizi sağlayan uygulama olan mSpy ve eyeZy gücüdür. Ve onu kullandığınızı bile bilmeyecekler.

Her bir tuşu, her bir tıklamayı izleyin

Nerede olduklarını ve nereye gittiklerini görün

Kimi aradıklarını öğrenin

Ne aradıklarını görün

Sosyal medya sohbetlerini okuyun

Paylaştıkları ve aldıkları resimleri görün

Metinlerini gözden geçirin (silinmiş mesajlar dahil)

Hepsini algılanmadan yapın

Gerçekten çalışan

Bir telefon izleme uygulamasının zamanı geldi

Teknoloji, sevdiklerinizi güvende tutmada önemli bir role sahiptir. Peki neden bu kadar çok ebeveyn kontrolü uygulaması bu kadar modası geçmiş? 10 yıl önce iyi olan şey, bugün onu kesmiyor. 

Ebeveynler olarak, aşırı vaat eden ve yetersiz teslim edilen uygulamaları izlemekten bıktık. Sadece bir araya getirilmiş bir grup vasat araç olmayan bir çözüm istedik. Dijital dünyalarına erişmemizi sağlayacak ve onları güvende tutmak için ihtiyaç duyduğumuz bilgilerle bizi donatacak bir şey istedik.

Ailenizi şu anda ve gelecekte korumanıza yardımcı olmak için bir adım önde düşünen en güçlü, zengin özelliklere sahip telefon izleme uygulaması. Günümüzün hiper bağlantılı çocukları için oluşturulmuş bir üründür ve modern sosyal medya uygulamalarıyla sorunsuz bir şekilde çalışacak şekilde tasarlanmıştır.

Misyonumuz, ebeveynlere kullanımı kolay ve süper güçlü bir çözüm sunarak çocukları korumaktır. Ve asla defnelerimize yaslanmayacağımıza söz veriyoruz. Size her zaman bir sonraki adıma hazır bir ürün sunmak için msPy ve eyeZy motorunu sürekli olarak hassas bir şekilde ayarlıyoruz.

3 ADIMDA KOLAY KURULUM

  • ÜYE OL
  • PROGRAMI İNDİR VE KOLAYCA KUR
  • İZLEMEYE BAŞLA

SSS Herhangi Bir Soru Kaldıysa

Cep telefonu takip cihazı nedir?

Telefon izleme uygulaması olarak da bilinen bir cep telefonu izleyicisi, başka birinin telefonunda neler olduğunu görmenizi sağlamak için tasarlanmış bir uygulamadır, üstelik fiziksel olarak omzunun üzerinden bakmanıza gerek kalmaz. En iyi uzaktan cep telefonu izleme uygulamaları gizli modda çalışır, bu nedenle onu kullandığınızı bile anlamazlar.

Cep telefonu takip cihazı nasıl çalışır?

Bir cep telefonunu takip etmek istiyorsanız, izlemek istediğiniz cihaza özel bir yazılım yüklemeniz gerekir. Kurulduktan sonra, telefonlarında ne olduğunu görmek, telefon izleyici hesabınıza giriş yapmak ve kendi kişisel kontrol panelinize göz atmak kadar kolaydır.

En iyi gizli izleme uygulaması mı?

Öyle inanıyoruz. Ama bizim sözümüze aldırma. mSpy'a güvenen 1,5 milyon kişiden, aileleri için daha akıllı kararlar almak için ihtiyaç duydukları bilgileri vermelerini isteyin. Ya da kendiniz karar verin. Mobil izleme uygulaması çözümümüz, bunları takip etmek için ihtiyacınız olan tüm özelliklere sahiptir.

Cep telefonu takipçisi gerçek zamanlı olarak çalışır mı?

Bu, jailbreak'li bir telefon kullanıp kullanmadığınıza veya kutudan çıktığı haliyle etkin senkronizasyonlu çözümümüzü kullanmayı tercih etmenize bağlıdır. Bazı durumlarda, telefonlarındaki verilerin kontrol panelinize ulaşması birkaç dakika sürer. Ama çoğunlukla, her şey gerçek zamanlı olarak gerçekleşir.

Birinin telefonunu bilmeden takip edebilir misin?

Kesinlikle. Gizli modda çalışan bir mobil izleyici kullandığınızda, izlediğiniz kişi çevrimiçi olarak ne yaptığını öğrenmek için yazılım kullandığınızı bilmeyecek. Bu nedenle, onlar bilmeden telefonu takip edecek bir uygulama arıyorsanız, mSpy ve eyeZy gerçek anlaşmadır.

Mobil izleyiciyi kullanmak yasal mı?

Çocuklarınızın reşit olmadığı durumlarda onları takip etmek için mSpy telefon izleme uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, açık rızanız olduğu sürece diğerlerini izlemek için mobil izleme yazılımını kullanabilirsiniz. Değilse, telefon izleme yazılımı kullanmayı iki kez düşünmelisiniz. Rızası olmadan bir başkasının cihazını izlemek YASA DIŞI bir eylemdir ve ağır yaptırımları vardır.

İzleme yazılımı algılanabilir mi?

Çocuklarınızın reşit olmadığı durumlarda onları takip etmek için mSpy telefon izleme uygulamasını kullanabilirsiniz. Ayrıca, açık rızanız olduğu sürece diğerlerini izlemek için mobil izleme yazılımını kullanabilirsiniz. Değilse, telefon izleme yazılımı kullanmayı iki kez düşünmelisiniz. Ve ne olursa olsun, mSpy'ı kullanmadan önce yerel yasalarınızı kontrol etmeyi düşünün.

En iyi cep telefonu izleme uygulamasını nasıl seçerim?

Harika soru. Bize sık sık en iyi telefon izleme uygulamasını neyin oluşturduğu sorulur ve herkesin ihtiyaçları farklı olsa da, aynı üç cevaba geri dönüyoruz. Özellikleri. Özellikleri. Özellikleri. Cep telefonu izleme uygulamaları tüm şekil ve boyutlarda gelir, ancak ihtiyacınız olan her özellik ile yalnızca bir avuç dolusu yüklenir. mSpy ve eyeZy bunlardan biri. En yeni sosyal medya uygulamalarıyla çalışmasını sağladık. Ve henüz piyasaya çıkmamış uygulamalarla çalışmasını sağlayan özelliklerle donattık.

Yazılım yüklemeden bir cep telefonunu izleyebilir misiniz?

Hayır. Telefonlarında ne olduğunu görebilmek istiyorsanız, cihazlarına bir tür cep telefonu izleme uygulaması yüklemeniz gerekir. Ne tür bir cihaz kullandığınıza ve jailbreak'li veya root'lu olup olmadığına bağlı olarak yükleme işlemi değişiklik gösterir.

Bir cep telefonunu izlemenin ücretsiz bir yolu var mı?

Bazı ücretsiz cep telefonu izleme çözümleri var, ancak çok iyi değiller. Çoğunlukla, bu çözümler özellikler açısından çok sınırlıdır ve size birinin konumunu harita üzerinde gösterme seçeneği sunar. Ve çoğu durumda, en iyi telefon takip uygulamasını ücretsiz sunduğunu iddia eden şirketler, sadece sizi dolandırmak için oradalar.

Telefonunuzu IMEI numarası ile takip edebilir misiniz?

Hayır. Sadece IMEI numarasını bilmek sizi bir cep telefonu izleme uygulamasını kullanmak açısından pek ileriye götürmez. Bir cep telefonu izleme çözümü, birini telefon numarasına veya IMEI numarasına göre izlemenize yardımcı olabileceğini iddia ediyorsa, dikkatli olun. Bir gezintiye çıkarılmanız için iyi bir şans var.