Web Tasarım

Çağdaş uygulamalar arıza süresini azaltır, maliyetleri düşürür ve kullanıcı deneyimini geliştirir. Dünyanın dört bir yanındaki işletmeler, uygun yazılımları tasarlamanın, oluşturmanın ve sürdürmenin daha iyi ve daha çevik yollarını benimsiyor. Veri analitiği ve yapay zeka gibi bir dizi yeni teknoloji ile kurumsal çözümlerin müşteriye değer sunma kapasitesi katlanarak arttı. NetwoTürk Web Ajansı, müşterilerine büyük değer sağlayan ve daha da iyi müşteri deneyimi sağlayan özel yazılım çözümleri oluşturmak için gerekli uzmanlığa sahiptir. İşlerinizi anlamak için derinlere indikçe ve bu süreçte uzun ömürlü ve etkili çözümler sunmaktayız.
  • Web'deki imajınızı ve markanızı geliştirme
  • Öne çıkan ve akılda kalan tasarımlar
  • Müşterileriniz ürünlerinizi ve hizmetlerinizi kolayca bulacak
  • Kullanıcıları yakalayan ve elinde tutan ilgi çekici web sitesi

web Tasarım Hizmetlerimiz

Sektörel Tasarım

Size sunmuş olduğumuz en önemli özelliklerden biri de site yönetim paneli’dir. Bu panel sayesinde istemiş olduğunuz değişiklikleri bir kaç tıklama ile sizde yapabiliecek ve istediğiniz zaman aralıklarıyla kullanıcılarınızla güncel bilgiler paylaşabileceksiniz. Resim ekleyeip silebilecek, Duyurular ve Haberler gibi modüllerimizi kullanarak günlük yada haftalık paylaşımlar yapabileceksiniz.

Kurumsal Tasarım

netwoturk içerik yönetim sistemi mimarisinin dünya standartlarının çok üzerinde hızlarla çalışan responsive temalarıyla internetten en yüksek faydayı sağlayabilirsiniz. Yazılımın tüm aşamalarında tek bir satır dahi gereksiz kod bulunmaması, tüm Frontend (javascript) ile Backend uygulamaları herhangi bir üçüncü parti eklenti kullanmadığı için Arama Motoru Optimizasyonu testlerinden en yüksek sonuçları almaktadır.

E-Ticaret Sistemleri

Sürekli büyüyen e-ticaret, e-ihracat pazarında siz de yerinizi alın. Satışlarınızı artırarak cironuzu katlayın. Alan adı, hosting, e-mail, güvenlik, yedekleme, ödeme altyapıları ve tüm yazılım özellikleri e-ticaret paketlerimizde size bir bütün olarak sunuyoruz. Size sadece ürünlerinizi eklemek ve satışa başlamak kalıyor.