Freelancer Ortağımız Ol!

Freelancer çalışıyor ve ağınızı, portföyünüzü genişletmek mi istiyorsunuz? 

 Sizi de aramıza bekleriz.

Çalışma Modeli

Yaptığınız iş dışında, müşterilerinizin istek ve taleplerine hizmet vermek mi istiyorsunuz? Müşterilerinize tam bir ajans hizmeti sunmaya ne dersiniz?
Netwotürk Web Ajansı, alanında uzman freelancerlar tarafından oluşmaktadır. Standart web ajanslarından ziyade, daha yenilikçi sistemler, müşteri odaklı çalışmaktadır. Türkiye'nin bir çok yerinden freelancer ekip arkadaşlarımız ile müşterilerimize Tüm işlerinde en iyi hizmeti sunmaktayız.

Ajans Hizmetinden Yararlanın

Freelancer ekibimizde yer alarak sizde müşterilerinize gönül rahatlığı ile bütün hizmetlerimizi suna bilirsiniz ve bu hizmetlerden de ekstra para kazana bilirsiniz. 

Dilerseniz bütün bu hizmetleri ajansımız üstlenir siz komisyonunuzu alırsınız.

Her Alanda Hizmet Verin

Web Tasarım, E-Ticaret Tasarımı ve Danışmanlığı, Sosyal Medya Yönetimi, Seo / Sam Yönetimi, Grafik Tasarım, Influencer Pazarlama , Dijital Marketing hizmetlerini kolayca portföyünüze ekleye bilir, potansiyel müşterilerinize suna bilirsiniz. 

Nasıl Çalışıyoruz?

Uzaman olduğunuz alanda müşterilerinize hizmet verirken, farklı isteklerine de anında cevap vere bilirsiniz.

  • İhtiyacınız olan projeye en uygun takım arkadaşı ile bire bir çalışırsınız.
  •  Uzmanlığınıza uygun freelancer projelerde yer alırsınız.
  • Getirdiğiniz her portföyde sizde komisyon elde edersiniz. 
  • Netwotürk ayrıcalıklarından ve hizmetlerinden yararlanırsınız.
  • Getirilen yada alınan projede iş bitiminde ücretiniz ödeme sonrası hesabınıza anında gönderilmektedir.

Alanında deneyimli Freelancer çalışma arkadaşları arıyoruz.

Web Tasarımcı
Grafik Tasarımcı
Sosyal Medya Uzmanı
SEO Uzmanı
Dijital Pazarlama Uzmanı
Video Tasarımcı
İçerik Geliştirici
Influencer - Fenomen
Pazarlama

S.S.S.

Nasıl Başvuru Yapa Bilirim

Freelancer ekibimize katılmak için yukarıda yer alan başvuru butonundan freelancer başvuru formunu eksiksiz doldurmanız gereklidir.

Nasıl Çalışıyorsunuz

Freelancer ekibimiz ile tam bir uyum içerisinde çalışmaktayız. Ajansımıza gelen işleri, uzmanı olan arkadaşımıza projelendirmekteyiz. Freelancer olarak farklı uzmanlık alanlarında aldıkları işleri, proje havuzumuza ekliyorlar ve alınan projeye göre uzman ekibimize projelendirmekteyiz. Bu sayede hem iş döngümüz devamlılık kazanıyor hem de, hazırda bulunan müşterilerimize her konuda hizmet sağlaya biliyoruz. 

Ajansın Katkıları Nedir?

Ajanımızın en büyük katkılarından birisi alanında uzman freelancer çalışma arkadaşları ile bir ekibe dahil olmanız. Bu sayede her alanda hizmet vere biliyor olmanızdır. 
Ajansımız bütün yasal konularda destek vermektedir. Ajansımız üzerinden yapılacak bütün projelendirmeler, ajans sözleşmesine dayalı yapılmaktadır. 
Size mali olarak bir yükümlülük yüklenmemektedir, bu yükümlülüğü ajansımız yüklenmektedir.
Ajansımız hizmetlerimizi kapsayan bütün işlerden, proje ala bilirsiniz. 
NetwoTürk Web Ajansında bir personel değil, NetwoTürk Web Ajansı ORTAĞI olursunuz.
Bulunduğunuz bölgede ajans ofisi olarak görünürsünüz. 

Ücretlendirme Ne Kadar?

Ajansımız genel olarak web sitemizde yer alan en rekabetçi fiyatları sunmaktadır. Genelde yer alan fiyatlar en baz fiyatlardır. Projenin durumu ve büyüklüğüne bakılarak ayrıca freelancerlar ile yapılacak maliyet toplantısından sonra özel proje fiyatı müşteriye sunulmaktadır.

Sadece Yaptığım İşten mi Ücret Alacağım ?

HAYIR! Sadece yaptığınız işten değil, getirdiğiniz her işten ücret almaktasınız.  Alanınız dışında farklı freelancer ların yürüteceği ( sizin getirdiğiniz ) projeden de ücret almaktasınız. Win Win.

Sadece Müşteri Getirsem ?

Hiç bir uzmanlık alanınız olmasa da, ben zaman ayıramam müşteri ile siz ilgilenin ve projeyi siz yapın da diye bilirsiniz. Alınan projeden işin maliyetine göre %20 den az olmamak kaydı ile, sizde para kazanmaktasınız. 

Ücretimi Ne Zaman Alırım ?

Freelancer olarak ajansımızda hizmet veren bütün arkadaşlarımız, Proje bitiminden sonra müşteriden ücret tahsil edildiği gün ücretlerini almaktadırlar. 
Aylık devam eden projelerde ayın 5i ile 10u arasında ücretleri hesaplarına her ay geçmiş olur.